Rüya Tabirleri / köpek rüyaları / Rüyada köpek organı görmek

Rüyada köpek organı görmek

Rüyada köpek organı görmek bilgili ve görgülü kişilerle ahbaplık kuracağına, borçlarını ödeme imkânı elde edeceğine ve Allah’ın kendisine yardım etmesi için ettiği duaların da kabul olacağına, haram ile helali ayıran bir bakış açısıyla hareket edileceğine, hem de kişinin bu süreçte psikolojik olarak zayıflayacağına ve düşmanların bu durumdan yararlanmak için atağa geçeceğine, çok hayırlı ve güzel olayların göbeğine düşeceğine, bazen de eşlerden birinin hastalık nedeniyle bir süre zor günler geçireceğine inanılır.

Rüyada köpek organı gördüyseniz

  • Vergiler, anlaşmalar, işle ilgili diğer başlıklar veya hukuki konular ilgi bekliyor.
  • Baskılar yıldırıcı olabilir ya da bazı kişilerin planlarındaki değişiklikler size sıkıntı yaratabilir.

Rüyada erkek köpek organı görülmesi kurulmuş bir ortaklığın bozulacağına, söz sahibi olacağına, sorunların ve sıkıntıların ortaya çıkacağına, türlü üzüntüler ile karşılaşılacağına, uzun zamandan beri çekilen zorluğun kısa bir süreliğine de olsa biteceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments