Rüya Tabirleri / köpek rüyaları / Rüyada köpeğin sana sarıldığını görmek

Rüyada köpeğin sana sarıldığını görmek

Spread the love

Rüyada köpeğin sana sarıldığını görmek ancak akrabalarından birinin destek vermesi sayesinde çok iyi bir hal alacağına, hayır işleri yapacağına, aynı yolu tutup insanlara ve kendisine zarar vermeye devam edeceğine, ancak herhangi bir yararının görülmeyeceğine ve tüm durumla birlikte bir de destek olan kişinin para konusunda sıkıştırmalarıyla uğraşılacağına, adeta bilgi kaynağıymış gibi donanımlı hale geleceğine, kişinin başında dönen kara bulutların artık dağılmaya başlayacağına alamettir.

Rüyada köpeğin sana sarıldığını gördüyseniz

  • Yaşadığınız yerde konforu arttırıcı değişiklikler yapabilirsiniz.
  • Bir anlık boş konuşmak başımıza işler açabilir.

Rüyada köpeğin sana sürtünmesi hedeflerinin ve hayallerinin de gerçekleşeceğine, iş hayatında el attığı bütün işlerden başarısızlıkla çıkacağına, talihsiz bir durumla karşı karşıya kalınacağına, çalışmalarının bilim çevresi tarafından kabul göreceğine ve eline aldığı tüm işlerde büyük başarı kazanacağına inanılmaktadır.

Rüyada köpeğin sana gelmesi rüya sahibi kişi için rüya sahibine musallat olan musibetlerin bir birini takip edeceğine, malvarlığının çok daha artacağına, bunun farkına varacağına, huzursuz geçen bir dönemin son bulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada köpeğin sana bakması yaşamının daha güzel hale geleceğine, yaşanacak güzel olaylar ve elde edilecek başarılar sayesinde makam sahibi olunacağına, işlerinin de rast gideceğine, bahtının ve geleceğinin kendisi için çok hayır getireceğine tabir olunur.

Rüyada köpeğin sana gülmesi uzun bir süreden beri özlem duyulan bir kişiye kavuşulacağına, sık sık şehir dışına çıkarak yeni insanlarla tanışacağına, iyi huyunu ve güzel ahlakını terk edeceğine, alınmış olan ve uzun zamandan beri ödenmeyen borçların kısa sürede ödeneceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada köpeğin sana sarılmak çıkış yollarına ulaşmak için çabalayacağına, iş hayatında çok hayırlı ve kazançlı bir konuma geleceğine ve sıkıntı çektiği konularda çok doğru ve başarılı adımlar atacağına, aniden evlilik kararı alacağına, çok uzaktaki bir kişiden yaptığı iş ile ilgili olarak çok sevindirici ve çok büyük başarılar kazandıracak haberler alacağına ve bu haberler sayesinde çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok güzel yerlere geleceğine, zenginliğin kapılarının açılacağına, borçların kısa süre içinde ve sorun yaşanmadan ödeneceğine alamet etmektedir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada köpeğin sana saldırması bir sebeple aile büyüklerinden birinin kalbinin kırılacağına, yaşayacağınız sıkıntıları kolay atlatacağınıza, kendisini mutlu edecek yeni şeyler edineceğine rivayet eder.

Rüya yorumlarına göre rüyada köpeğin sana dokunması çok büyük üzüntüler yaşadıktan sonra kendisini toplamak için çaba göstereceğine, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, hoş olaylar yaşayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada köpeğin sana çarpması el attığı birçok işte zarar edeceğine, sevdikleri ile beraber daha güzel bir hayat için planlar yapacağına, geç de olsa kendine mutlaka şifa olacağına, hanesinde iyi geçimin hüküm süreceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada köpeğin sana havlaması yaptığı işte çok iyi yerlere geleceğine ve büyük başarı kazanacağına, hastalıkların kolay bir şekilde atlatılacağına, çok uzun bir süre boyunca akrabalarla arasına mesafe koyacağına alamettir.

3 yorumlar

  1. Ben çarşıya gidiyordum sonra biryere gittim sonra elimde bircenez sonra bendimki bunu def edim sonra bana dediki sen sıranı bekle bendedimki bunlar bu hastalık da ölmüş sonra ben sıramı bekledim ben bir Siyah kaya nın özerine oturdum sonra bi baktım Sarı bir köpek bana doğru koştu vesonra sırtıma sarıldı bende ona gülümsedim ve ben ona dedimki sen evlendinmi sonra bir adam bana dediki o evlenmiş dedi ben sonra yola koyulduk ve yala köpek beni bırakma dı ben korkuyorum benim yanım bir adam var ya köpek salyasını beni ıslattı ve o adam banadediki salya değil bu sıper mini östüme atmış bende sonra ben arkama döndüm köpek beni bıraktı bana öyle bakıyordu sonra o adam sıpermini çıkardı bana dediki köpek sana böyle yaptı sonra o adam banadediki benimle evlenir misin bende evetdedim

  2. Rüyamda iki çoban köpeği aynı renkte ve büyüklükte, birbirlerine sarılıp yuvarlandılar. Sonra köpeğin birisi diğerine, eğer kötülük yaparsan biraz önce yuvarlanırken kollarıyla birbirine sarılan köpek, kollarını diğer köpeğin kolları arasından çıkarıp, derilerinin arasına sokup, işte böyle yaparım der gibi yaptı.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.