Rüya Tabirleri / komutan rüyaları / Rüyada komutana yemek vermek

Rüyada komutana yemek vermek

Rüyada komutana yemek vermek ticaret hayatına atılması halinde başarıdan başarıya koşacağına, sürekli bazı aksiliklerle karşılaşılacağına, içinde bulunduğu sorunları çözeceğine, amaçların yerine getirilmesi için hayırlı kısmetlerin elde edileceğine, girilecek işte kazanılacak paranın iyi ir şekilde değerlendirilmesi sayesinde zorlukların kolaylıkla aşılacağına, yaptıklarından dolayı çok zarara uğrayacağına tabir olunur.

Rüyada komutana yemek vermek gördüyseniz

  • Aşk hayatınızda zor durumlar yaşayabilirsiniz.
  • Karşıt görüşlü kişiler veya ufak tefek tartışmalar sıkıntı yaratabilir, uzak kalmanızda fayda var.

Rüya yorumcularına göre rüyada komutana yemek hazırlamak parasal ve mali sıkıntılarının çözüleceğine, zor bir işin bir türlü sona erdirilemeyeceğine, aile bireylerinin birbirleri ile sürekli tartışma içinde olacağına ve sorunların her gün biraz daha derinleşeceğine, azı dişlerini çektirmek aile içi çözüme kavuşmayan meselelerde rahatlama yaşanacağına, parasal olarak iyi bir noktaya geleceğine, kişinin yaşamının değişeceğine işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments