Rüya Tabirleri / komşu rüyaları / Rüyada komşuya pirinç vermek

Rüyada komşuya pirinç vermek

Rüyada komşuya pirinç vermek ancak daha sonra gireceği bir ortaklık ya da gerçekleştireceği çok büyük bir proje sayesinde eskisinden bile daha iyi bir duruma geleceğine, kazanılan paranın bereketinin olmayacağına, sorunlarının bitmesi ve mutlu olması için gereken şeylere kavuşacağına, keyfin ve geçimin kalmayacağına, sorunlarından ve içine düştüğü kötü durumlardan kurtulacağına, sevdiği bir kişi ile yakın zaman içinde dünyaevine gireceğine ve çok fazla vakit kaybetmeden bir çocuk sahibi olacağına inanılır.

Rüyada komşuya pirinç vermek gördüyseniz

  • Belli başlı bir maceranın daha hızlı ilerlemesini istiyorsanız daha cesur olmanız gerekiyor olabilir.
  • Aslında problemleriniz çözülemeyecek kadar zor değiller.

Rüyada komşudan pirinç almak mevcut koşulların daha da iyi hale geleceğine, bolluk ve bereket içinde bir hayat süreceğine, geleceğini de olumsuz yönde etkileyeceğine, eşler arasındaki mutluluğun katbekat artacağına, bazı engellerle karşılaşacağına, kendisini zor durumda bırakmaya çalışan rakiplerinin çeşitli ayak oyunlarına başvuracaklarına ancak kazdıkları kuyuya kendilerinin düşeceğine inanılmaktadır.

Rüyada komşudan pirinç istemek başarılarının artmasıyla birlikte gelirinin de yükseleceğine, hep aradığı rahatlığa ve kolaylığa kavuşacağına, para yatıracağına ve zarar edeceğine, kurduğu bir ortaklık sayesinde daha iyi bir kazanca sahip olacağına, hayırlı ve büyük kazançlar elde edileceğine, aile bireyleri arasında birlik ve beraberliğin sağlanacağına delalet ettiğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments