Rüya Tabirleri / komşu rüyaları / Rüyada komşunun turşu kurduğunu görmek

Rüyada komşunun turşu kurduğunu görmek

Rüyada komşunun turşu kurduğunu görmek onlardan iyilik ve yardım göreceğine, birikim yapma imkânı elde edeceğine, sevilen kişiler ile uzun süreli bir kırgınlık yaşanacağına, iş konusunda büyük atılımlar yapılacağına, yaptığı çalışmaların heba olacağına, akrabalardan herhangi bir destek alınmayacağına ve zor zamanlar geçirileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada komşunun turşu kurduğunu gördüyseniz

  • Otorite konumundaki kişilerle tartışmalı ortamlara girmekten kaçınmalısınız.
  • Romantik ilişkiler moral olarak olumlu etki yapabilir.

Rüyada komşudan turşu almak sevdiği bir kişi ile yakın zaman içinde dünyaevine gireceğine ve çok fazla vakit kaybetmeden bir çocuk sahibi olacağına, kardeşler ya da ortakla aranın açılacağına ve kötü zamanlar geçirileceğine, yaptığı her işle yöneticilerinden takdir alacağına, doğru karar veremeyeceğine, aile hayatında çok sevdiği kişilerden birinin çok acı bir haberini alacağına, daha önce hiç tatmadığı mutluluklar tadacağına delalet etmektedir.

Rüyada komşuya turşu vermek kendisini üzen ve sıkan şeylerden kurtulacağına, arabasını ve toprağının olacağına, yaptığı işlerde eline geçen paranın artması sayesinde çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına, çok büyük ve akıllıca atılımlar gerçekleştireceğine ve çok uzun bir zamandan beri hayalini kurduğu şeyleri gerçekleştirme fırsatı yakalayacağına, uğurlu gelecek kimselerle tanışmaya ve onlarla iş yapmaya işaret etmektedir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada komşunun turşu istemesi verilen sözlerin kısa süre içinde yerine getirileceğine, işinin gücünün rast gideceğine, kısmetinin kendinden yana olacağına, atılan adımların başarıya çıkacağına, makbul olan yaşam tarzını seçeceğine, ezilmeden ve zorlanmadan hayatını geçindirme şansı elde edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada komşunun turşu getirmesi bunalımlı ve buhranlı günler geçireceğine, anlayışlı ve hoşgörülü bir kişi ile evlenileceğine, sorunlarının en kısa zaman içinde son bulacağına, hayal kırıklığına uğramadan tüm isteklerini sonuna kadar tatmin edecek bir yaşama sahip olacağına, yapacağı diğer işlerin de çok ses getiren çalışmalar olması sayesinde büyük bir özgüvene kavuşup kendi işini kuracağına işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments