Rüya Tabirleri / ev rüyaları / Rüyada komşunun evinde fare görmek

Rüyada komşunun evinde fare görmek

Rüyada komşunun evinde fare görmek iş hayatında başarılı sonuçlar alınacağına, kuyusunu kazmaya çalışan insanlardan uzak durması ve bu sıkıntıların ardından çok zengin olacağı bir döneme gireceğine, özellikle küskünlükler söz konusuysa barış sağlanacağına, sevdiği kişiyle yeni bir başlangıç yaparak yeni bir hayata merhaba diyeceğine, maddi açıdan kötü durumdaysa iyi duruma geleceğine, kişinin bir süredir etrafındaki ikiyüzlülüklere ve yalanlara karşı tahammül edemediğine ve özel yaşamındaki kişilerle olan bağlarının zayıflamasından dolayı acı çekeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada komşunun evinde fare gördüyseniz

  • Hemen paniğe kapılmayın.
  • Çevrenizdeki kişiler sizi anlamakta zorlanabilir veya yavaş idrak eden kişilere karşı sabır göstermeniz gerekebilir.

Rüyada komşunun evine fare girdiğini görmek aile hayatı içinde yaşadığı tartışmaların son bulacağına ve çok iyi günler göreceğine, çok büyük ve hayırlı çalışmalara girileceğine ve bu sayede sıkıntı ve sorunlarından kurtulacağına, çok uzun sürmeyecek sıkıntılı bir dönem atlatacağınıza, haksızlık yapan insanlardan uzaklaşacağına, illet hastalıklara yakalanıp kurtulamayacağına, kişinin moralinin ve keyfinin yerine geleceğine delalet eder.

Rüya tabir edenlere göre rüyada komşunun evine fare girmesi yaşayacağı olaylardan ötürü çok zorluk çekeceğine, arka arkaya hoşluklarla karşılaşacağına, fena insanlar ile bazı sorunlar yaşanacağına, kendisine çok faydası dokunacak bilgilere ulaşacağına, yurtdışı kaynaklı bir işe girileceğine, kişinin bütçesinin üstüne çıkması ile birlikte içinde bulunduğu dönemde mali açıdan biraz sıkıntıya düşeceğine işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mustafa

Komşu evinde otururken fareler üstüme tırmanmaya başladı

Mustafa

Teşekürler