Rüya Tabirleri / cenaze rüyaları / Rüyada komşunun evinde cenaze görmek

Rüyada komşunun evinde cenaze görmek

Rüyada komşunun evinde cenaze görmek en yakın zamanda çok iyi haberler alacağına, kariyerini çok daha iyi yerlere taşıyacağına, kurulan bir ortaklıkta yaşanan anlaşmazlıklardan ötürü sıkıntılı bir döneme girileceğine ve üzüntü yaşanacağına, kimseden destek almadan başarı elde edeceğine, çok güvendiği bazı insanlardan büyük ihanetler göreceğine, işlerin yoluna girip çok büyük miktarlarda para kazandırmaya başlayacağına inanılmaktadır.

Rüyada komşunun evinde cenaze gördüyseniz

  • Fiziksel veya psikolojik sağlığınıza dikkat edin.
  • Yalnız bir insansanız yeni bir ilişki yaşamaya kendinizi şimdiden hazırlayın.

Rüya yorumcularına göre rüyada komşunun evinden cenaze çıkması savurgan bir hayat yaşayacağına, sıkıntılarından en kısa sürede arınıp rahat bir nefes alacağına, tüm sıkıntılarının ve sorunlarının bu sayede nihayete ereceğine, sorunlarından ve içine düştüğü kötü durumlardan kurtulacağına, düşmanlar tarafından zarar göreceğine alamet etmektedir.

Bir yorum

  1. sabah ev temizliyoruz bir anda herkes sokakta toplaniyor arka komsu ölmüş diyorlar ama hepsi yalan agliyor sonra etek felan satan 5 kadin geliyo el arabasinda toplanan kadinlarin yarisi ora gidiyor yarisi bizim bahceye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.