Ana sayfa » Aşure rüyaları » Rüyada komşunun aşure yaptığını görmek

Rüyada komşunun aşure yaptığını görmek

Rüyada komşunun aşure yaptığını görmek ağız tadının ve sıhhatinin de yerinde kalacağına, kazancın eskisine oranla daha da artacağına, çok kötü sonuçlar doğuracağına, dostları ve komşuları arasında çok daha fazla sevilir olacağına, yakın zamanda olmasa bile ilerleyen zamanlarda büyük başarılar kazanacağına ve hiç olmadığı kadar mutlu olacağı ve ferahlığa çıkacağı bir döneme gireceğine, hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına ve sevilen kişiler ile sevinçli ve güzel günler görüleceğine alamet eder.

Rüyada komşunun aşure yaptığını gördüyseniz

  • Ailenizi, evinizi, gayrimenkullerinizi ya da daha karışık bazı konuları ilgilendiren başlıklarda bazı şeyler netlik kazanmaya başlıyor veya siz kafanızda olayları netleştiriyorsunuz.
  • Duygusal taşkınlıklara da açıksınız.

Rüyada komşunun aşure dağıtması beklenmedik bir sıkıntıyla uğraşılacağına, yeni bir işe girmek için üst düzey bir yetkiliden yardım isteneceğine, hangi yolu seçerse seçsin sonucun kendisi için güzel olacağına inanılmaktadır.

Rüyada komşunun aşure pişirdiğini görüldüyse fakir fukaraya yardım edeceğine, ticaret ehli kimse olacağına, kazancın yapılacak tercihler sayesinde iki katına çıkacağına, yönetici koltuğuna oturtulmaya layık görüleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada komşudan aşure alınması herkesin çok sevdiği ve mutlu olduğu bir işle uğraşılacağına, deyim yerindeyse arapsaçına döneceğine, kıskanılacak projelere imza atılacağına, sözler sarf edeceğine, yaşamının daha kolay hale geleceğine, kendi zevkine uygun bir ev döşeyip işlerini bu mekânda ortaya konacağına delalet eder.

Rüyada komşunun aşure vermesi rüya sahibi için ancak daha sonra kendisini toparlaması sayesinde çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok iyi işler gerçekleştireceğine, keyfinin ve de sağlığının bozulacağına, çok üzüldüğü ve sıkıldığı anlarda bile işine sığınacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada komşunun aşure getirmesi rüyayı gören kişi için kısa zamanda büyük bir tartışma içinde kalınacağına, işlerin çok büyük kazanç sağlayacağına, çevresindeki kişilerden yana hayırsızlık göreceğine, bunun da kendisine hem meslek hem de özel hayatında pek çok avantaj getireceğine, kendisini üzen ve kıran kişilere karşı cephe alacağına, uzun bir zaman boyunca büyük sorunlar yaşanacağına delalet ettiği söylenir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top