Rüya Tabirleri / bileklik rüyaları / Rüyada kolye küpe bileklik görmek

Rüyada kolye küpe bileklik görmek

Rüyada kolye küpe bileklik görmek rakiplerine karşı da üstünlük kazanacağına, mal varlığında kayıplar yaşayacağına ve para kaybedeceğine, üzülmesine dahi gerek olmayacağına, zararların telafi edileceğine ve iş hayatının gün geçtikçe daha iyi olacağına, çok başarılı işlere girileceğine, yapılan uzun görüşmeler sayesinde çalışma hayatı içinde yaşanan sorunların kısa süre içinde bitirileceğine alamettir.

Rüyada kolye küpe bileklik gördüyseniz

  • Kişileri kendileriyle baş başa bırakın.
  • Çözümlenemeyen konuların çözümlenmesini sağlayacak gelişmeler sizi şaşırtabilir.

Rüyada altın küpe bileklik görmek yeni bir şehirde kendisine yeni ve daha sakin bir hayat kuracağına ve böylece istediği gibi yaşayıp kafasını dinginleştireceğine, yaşama dört elle sarılacağına ve gelecek ile ilgili beklentiler içine gireceğine, uzun zamandan beri üzerinde düşündüğü bir işten ötürü hayırlı kişiler ile irtibat kuracağına, iletişim konusunda daha güçlü olunacağına ve rüya sahibinin çevresi ile uyum içinde bir hayat süreceğine, kavgaların ve tartışmaların ortadan kaldırılacağına, yarışmanın ardından büyük bir kazanç elde edileceğine ve rekabet içine girebilecek diğer kişilerin gözlerinin korkutulacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Esra

Rüyada içinde allah yazan bir kolye almak ne anlama gelir