Ana sayfa » Kol rüyaları » Rüyada kolunu sargılı görmek

Rüyada kolunu sargılı görmek

Rüyada kolunu sargılı görmek sabrının sonunda gönül hoşluğuna ulaşacağına, işle ilgili olarak yaptığı çalışmaların yeni iş kapıları açacağına, kendisini bu duruma düşüren kişiler ile irtibatını tamamen keseceğine, işle ilgili büyük bir hamle yapılacağına, hane içinde aile fertlerinin sayısının artacağına, hayır getirecek işlere girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada kolunu sargılı gördüyseniz

  • Dostlar tarafından sevildiğinizi hissetmek onların yanında olmak size keyif verecek.
  • Herkesin adil oynaması gerektiği konusunda haklısınız.

Rüyada kolun sargılı olması büyük kazançlar sağlanılacağına, hatalarından ve yanlışlarından ders çıkaracağına, sabır ve azim ile hayal edilen herşeye kavuşulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eli kolu sargılı görmek memur ise terfi edeceğine veya tayininin çıkacağına, daha önce gördüğü ve uzun zamandan beri içinde sakladığı şeyleri ortaya dökeceğine, atılacak adımlar sayesinde işlerini daha kolay bir şekilde halledeceğine, karşısına çıkacak bazı kötü kişiler yüzünden işlerinin sekteye uğrayacağına, sevilen bir kişi ile yaşanacak bir tartışmadan ötürü yolların ayrılacağına inanılmaktadır.

Rüyada sağ kolu sargılı görüldüyse girmek istediği ancak destek bulamadığı bazı projelere girmek için çok büyük destek alacağına, sıkıntıların ve sorunların hızlı bir şekilde çözüleceğine, kısa zaman içinde çok büyük kazançlar elde edileceğine alamet eder.

Rüyada sol kolun sargılı olması çok başarılı işler gerçekleştireceğine, yeni bir işle ilgili olarak yakın bir arkadaşla işbirliği kurulacağına, yaşanacak tatsızlıklar yüzünden zor zamanlar geçirileceğine, kısa bir flört döneminden sonra hazırlıklara başlanacağına, yaşanan bir olaydan fazlasıyla etkilenmek yüzünden sosyal ilişkilerini askıya alacağına yorumlanır.

Rüyada oğlunun kolunu sargılı görmek disiplinli bir hayat sürme kararı alacağına, rahatsızlık veren kişilerin uzaklaştırılacağına, ağlamasına ya da dövünmesine neden olacak büyük ve çözümsüz problemler yaşamayacağına, ancak yaşanan sıkıntılardan ötürü sorunlar yaşayacağına, çok zor ve sıkıntılı bir dönemden geçerek çok daha büyük işler için hem kendisini yetiştireceğine hem de deneyim kazanacağına, hayat boyu refah içinde ve huzurlu bir şekilde yaşaması için gereken miktardan daha çok kazanç elde edeceğine ve büyük bir zenginliğe sahip olacağına tabir olunur.

Rüyada kolunun sargılı olduğunu görülmesi hanesinden bereketin ve kalbinden mutluluğun göçeceğine, çalışmalarının yarıda kalacağına, sevilen bir eşyanın çalınacağına, sevdiği kişileri çok üzeceğine, kazançlı bir işe girip mal mülk sahibi olunacağına, maddi ve manevi olarak zorluk yaşayacağına delalet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top