Rüya Tabirleri / bilezik rüyaları / Rüyada kolunda siyah bilezik görmek

Rüyada kolunda siyah bilezik görmek

Rüyada kolunda siyah bilezik görmek çözüm için her denemede daha fazla düğümleneceğine, dünya hayatında ve ahirette mutlu olacağına, aile hayatında ve iş hayatında huzura erileceğine, bütün boş zamanlarını sosyal aktivitelerle dolduracağına, maddi gücünün yerine geleceğine bu durumun özel ve sosyal hayatına da olumlu yönde etki edeceğine, sizi sevindirecek bir haber alacağınıza inanılmaktadır.

Rüyada kolunda siyah bilezik gördüyseniz

  • Başka kişilerin borç alacak işlerine dahil olmamanızda fayda var.
  • Daha ılımlı bir yaklaşım tercih etmenizde fayda var.

Rüya alimlerine göre rüyada koluna siyah bilezik takmak işlerin çok kısmetsiz ve bereketsiz olacağına, kendisini mutsuz ve çaresiz hissedeceğine, büyük bir azimle girilen işte yüksek hedeflerin kısa zamanda gerçekleştirileceğine, el emeği ile kazanılan para sayesinde kişinin ihtiyaçlarını gidereceğine, tüm hayatının durma noktasına geleceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments