Rüya Tabirleri / kelepçe rüyaları / Rüyada kolunda kelepçe görmek

Rüyada kolunda kelepçe görmek

Rüyada kolunda kelepçe görmek ihanet edeceğine ve aile hayatında tartışmalara neden olacağına, maddi açıdan büyük zarara uğranılacağına, akılsızca davrandığı için geleceğini tehlikeye atacağına, hasretlerin ve çekilen maddi sıkıntının biteceğine, zor günlerini arkasında bırakacağına, külfetinin ve yükünün artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kolunda kelepçe gördüyseniz

  • Fırsatları değerlendirmekte tereddütünüz olmamalıdır.
  • Hayal kırıklıklarının, tartışmaların ya da kayıpların önüne geçmek için hızla yapılması gereken değişiklikler veya uyarlamalar olabilir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada koluna kelepçe takmak maddi olarak çok zarar edileceğine ve kardeşler arasında bir tartışma yaşanacağına, sevdiği kişiden de ayrılacağına, çok uzun bir zamandan yapmak istediği şeyleri yakın bir zaman içinde teker teker gerçekleştireceğine, kendisi ile ilgili olarak çıkan bazı dedikodulara karşı sevdiklerini korumak için bazı tatsız olaylar yaşayacağına, yeni bir birlikteliğe yelken açılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada eşinin kolunda kelepçe görmek solmuş olan yüzünün de sonunda güleceğine, yaşansa bile çok kısa süre içinde ve sıkıntı çkmeden çözüleceğine, eğitim konusunda bulunan eksiklerin giderileceğine işarettir.

Rüyada başkasının kolunda kelepçe görüldüğünde sorunlarından ve sıkıntılarından bu sayede kurtulacağına, çok büyük işlere girişip hepsinden alnının akı ile çıkacağına, dost olduğu düşünülen bir kişiden ihanet görüleceğine, yönetici makamına oturacağına delalet eder.

Rüya tabirlerine göre rüyada tek kola kelepçe takmak alınacak müjdeli haberler sayesinde verilecek olan bir karar konusunda olumlu bir yol takip edileceğine, iş hayatında başarılı olup büyük miktarda para ve mal kazanılacağına ve güzel işlere girileceğine, sıkıntılara ve zorluklara daha akıllı ve mantıklı yaklaşacağına, sıkıntılı bir geleceğe sahip olacağına işarettir.

Rüyada kola kelepçe takılması çok üzücü olaylar yaşayacağına, sorunlu ve üzüntülü günlerin geride kalacağına ve dileklerin Allah’ın izni ile bir bir gerçekleşeceğine, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerlediği sırada zarara düşeceğine, yakınlık duyulan bir kişiden ihanet görüleceğine, iş ortamında kişiyi kendi menfaatleri doğrultusunda yönlendirmeye çalışan bir amirle ters düşüleceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments