Rüya Tabirleri / kol rüyaları / Rüyada kolu kopmuş köpek görmek

Rüyada kolu kopmuş köpek görmek

Rüyada kolu kopmuş köpek görmek geçiminin rahat ve kolay olacağına, çok hayırlı işlere atılacağına ve yaptığı işlerde her zaman çok büyük başarılar göstereceğine, işten güçten elini eteğini çekeceğine, yanlış giden işlerin düzeltileceğine, hem çok mutlu olacağına, sevilen kişi ile yakın bir zaman içinde hayırlı bir karar verilip evlilik yoluna girileceğine tabir olunur.

Rüyada kolu kopmuş köpek gördüyseniz

  • Bir ilişkiniz hedeflerinizle aranıza giriyor olabilir.
  • Yakın çevrenizde kişilerle ilişkilerinizde sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Rüyada kolu kopmuş kedi görüldüyse birçok yeni fikir edinileceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, yapılan yanlış ortaklıklar neticesinde ticari kayba uğranacağına, tedbirsiz davranışların sonucunun depresif bir ruh haline varacağına, hayırlı bir kısmet ile çok güzel bir evliliğe adım atacağına inanılmaktadır.

Rüyada iki kolunun koptuğunu görmek uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına, kazancının ve canın güvence altında olacağına, hem ün sahibi olacağına, Allah’tan ne dileği varsa hepsinin gerçek olacağına, sıkıntıların en kısa sürede Allah’ın izni ile son bulacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments