Rüya Tabirleri / adam rüyaları / Rüyada kolu kırık adam görmek

Rüyada kolu kırık adam görmek

Rüyada kolu kırık adam görmek uzun süreden beri birlikte olduğu bir kişiden ayrılacağına, çok sevdiği bir kişi tarafından kalbinin kırılacağına, bazı büyük kişilerden elinde bulunan iş için çeşitli teklifler alacağına, hayatına huzurun ve mutluluğun daim olacağına, herkesin ayakta alkışlayacağı işler yapacağına, bunun da kendisi için hayırlı olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kolu kırık adam gördüyseniz

  • Karşılaşacağınız fırstları anında değerlendirin.
  • Umulan yararın veya katılımın sağlanması için anlaşmaların veya üzerinde uzlaşılması gereken konuların tekrar tekrar gözden geçirilerek sonuçlandırılması gerekebilir.

Rüyada ayağı kırık adam görülmesi güzel bir hayata sahip olunacağına, bilimsel bakış açısına sahip kimselerle ahbaplık ederek her zaman elit bir toplumda yaşanacağına, keyfinin ve moralinin bozulacağına ve zor günler geçireceğine, maddi konularda kayıplar olacağına, hayallerine bir türlü kavuşamayacağına, problemlere çözüm bulunacağına ve zor günlerin biteceğine alamet ettiği söylenir.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments