Rüya Tabirleri / kan rüyaları / Rüyada koltukta kan görmek

Rüyada koltukta kan görmek

Rüyada koltukta kan görmek karlı ortaklıklara gireceğine, böylelikle sorunlarının tek tek hallolmaya başlayacağına ve hayattan yana şansının döneceğine, girdiği işleri kaybedeceğine, çok yakınınızdaki birine fenalık edeceğinize, o kimseler nedeni ile başının derde gireceğine, mevcut hayat düzenini yeniden kuracağına alamet etmektedir.

Rüyada koltukta kan gördüyseniz

  • Belli anlaşmaların, yatırımların veya belgelerin üzerinden geçilmesi gerekiyor olabilir.
  • Mevcut çelişkili durumların çözümü için yepyeni yaklaşımlar gerekiyor.

Rüyada koltukta kan lekesi görülmesi çok rahat ve huzurlu bir aile ortamı yaşandığına ve uzun bir hayat boyunca herhangi bir soru yaşanmadan birlikte mutlu olunacağına, atılan adımlardan ötürü çok sorun yaşayacağına, bekarlar için evlenmeye, bir sebeple çok büyük üzüntüye uğrayacağına, uzaklığın ve ayrılığın acısının çıkarılacağına bundan sonra da bir daha araya mesafelerin girmeyeceğine, ahireti unutup dünyaya yaklaşmaya delalet etmektedir.

Rüyada koltuğa kan bulaşması masallara konu olacak rahatlıkta ve konforda bir yaşam süreceğine, kafasına koyduğuna ulaşacağına, maddi ve manevi açıdan büyük atılımlar yapacağına, huzur ve şifa bulacağına, rüya sahibinin yalnızlaşacağına, çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments