Rüya Tabirleri / alt rüyaları / Rüyada koltuk altını temiz görmek

Rüyada koltuk altını temiz görmek

Rüyada koltuk altını temiz görmek yetimleri ve öksüzleri sevindireceğine, maddi ve manevi sorunlarının biteceğine, şanslı ve kısmetli bir döneme gireceğine, kazançlarının gittikçe azalacağına, iş hayatında çok iyi bir atılım yapılacağına, sağlıkla ilgili gelişmelere delalet etmektedir.

Rüyada koltuk altını temiz gördüyseniz

  • Kişisel gelişiminize önem vermeniz iltifatlara sebep olabilir.
  • Sabırlı olmalı, olayların üzerine gitmek yerine, olayların istendiği şekilde ilerlemesini sağlayacak koşulların oluşmasını beklemelisiniz.

Rüyada ayağının altını temiz görmek büyük bir hastalıktan dönüleceğine, görme ve alma şansına sahip olacağına, çok büyük üzüntüler ve stres yaşanan bir döneme girileceğine, yaşanan üzüntülerin telafi edilmesi için bir yakınından destek alacağına, atılacak adımlar ve ortaya konulacak projeler sayesinde çok büyük kazanç elde edileceğine, rahat ve sağlıklı bir hayat yaşayacağına alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments