Rüya Tabirleri / kol rüyaları / Rüyada kola yarasa yapışması

Rüyada kola yarasa yapışması

Rüyada kola yarasa yapışması böyle bir insanı tanıdığı için kendini çok şanslı sayacağına ve onun kıymetini bileceğine, iş konusunda çok deneyimli bir kişi ile ortaklık kurulacağına, asla dert yüzü görmeyeceğine, eğitim hayatı ile ilgili olarak çok doğru ve yüksek getirili bir adım atacağına, sorunların ve dertlerin tekrarlanmamak üzere sona ereceğine, birçok firmadan iş teklifi geleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada kola yarasa yapışması gördüyseniz

  • Sormanız durumunda insanlar size yardım etmekten memnun olabilir.
  • Bazı kişilere yardım etmek niyetindeyseniz, maddi alışverişlerden uzak durarak yardımlarda bulunmalısınız.

Rüyada koluna yarasa konması rüyayı gören için dertlerinin sonunun geleceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, sevilen kişilerle iş konusunda bir birlik kurulacağına, yönetici makamına geleceğine ve kendisi ile gurur duyacağı önemli ve büyük işlere imza atacağına, kendisine akıl hocalığı yapan birisi ile gireceği bir iş sayesinde maddi olanaklarının artacağına, dini anlamda yapılan araştırmaların ve okumaların kişinin inancını sağlamlaştıracağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kolu yarasa ısırması rüyayı gören kişi için herkes için etiketlerin fiyatının aşağı düşeceğine, eşlerin birbirlerinden çok soğuyacaklarına ve bu durumu ortadan kaldırmak için araya giren bazı kişilerin işlerin daha da içinden çıkılmaz bir hal almasına sebep olacağına, kendisine hayırlı kapıların açılacağına, eline çok büyük kazanç geçeceğine, her türlü uğursuzluk ve şanssızlık ile karşılaşıp gergin zamanlar geçirileceğine, sevdiği insanlar için tüm imkanlarını seferber edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments