Rüya Tabirleri / kol rüyaları / Rüyada kol saatini başkasında görmek

Rüyada kol saatini başkasında görmek

Rüyada kol saatini başkasında görmek aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların ve didişmelerin kısa süre içinde biteceğine ve herkesin mutlu olacağı bir ortamın oluşacağına, içine düşeceği zorluklardan kendisini ancak yine onun kurtaracağına, çok büyük sorunlar ile karşılaşılacağına, kişinin kaybettiği imkânlara yeniden kavuşacağına, çeşitli tartışmalar ve münakaşalar yapılacağına, kendi işini açacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kol saatini başkasında gördüyseniz

  • O zaman çok daha başarılı olabilirsiniz.
  • Artık yeni bir sürece adım atmaya hazırlanmalısınız.

Rüyada kol saatini başkasına vermek üzerindeki miskinliği ve halsizliği atacağına, bolluğun ve bereketin artacağına, iş için önemli olabilecek bir ortaklık kurularak yeni işlere sermaye olarak kullanılacağına, sağlıkla ilgili bir sorunun başgöstereceğine ve birlikte olunan kişi ile ayrılık yaşanacağına, çok daha büyük kazanç sağlayacak bazı işlere girmek için sevdiği bazı şeylerden vazgeçeceğine ve kendisine uygun bir işe girerek rakiplerine fark atacağına, sevdiği kişiler ile kuracağı ortaklık sayesinde kendisini çok rahat hissedeceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments