Rüya Tabirleri / tuvalet rüyaları / Rüyada kokan tuvalet görmek

Rüyada kokan tuvalet görmek

Rüyada kokan tuvalet görmek büyük kazançlar elde edeceğine ve kendisini çok iyi yerlere götürecek bazı çalışmalar yapacağına, işlerinin bu sayede açılacağına, hiç beklemediği bir anda aile hayatında deyim yerindeyse bir deprem olacağına, yaşadığı sorunlardan ve sıkıntılardan kurtulacağına, sağlık sorunlarının başgöstereceğine, uzun süredir olmadığı kadar eğleneceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kokan tuvalet gördüyseniz

  • Bazı kapılar kapanırken, yenilerini açmanın da zamanının geldiğini görebilirsiniz.
  • Yanlış yorumlanabilirsiniz veya çok agresif veya açık sözlü olmanız durumunda bazı şeyler için suçlanabilirsiniz.

Rüya alimlerine göre rüyada kokan tuvalete girmek verdiği sözleri tutacağına, hayatının bir düzene kavuşacağına, başarıların çok kısa bir sürede rüya sahibinin kapısını çalacağına ve çok güzel günler görüleceğine, ana baba duasının alınması sayesinde çok hayırlı bir aile hayatına sahip olunacağına, kendisine ve ailesine yetecek kadar para sahibi olarak yaşayacağına, mallarını kaybetme riskiyle karşılaşacağına ve kötü bir dönemden geçeceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments