Rüya Tabirleri / alkol rüyaları / Rüyada kocasını alkollü görmek

Rüyada kocasını alkollü görmek

Rüyada kocasını alkollü görmek endişe duyulan bazı olaylar ile karşılaşılacağına, maddi ve manevi açıdan çok rahata erileceğine, bilgili ve görgülü kişilerle ahbaplık kuracağına, uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile dünyaevine gireceğine, inanç konusunda soru işaretlerinden kurtulacağına, düşmanlardan ve rakiplerden kurtulmanın yollarının bulunacağına inanılır.

Rüyada kocasını alkollü gördüyseniz

  • Aile büyükleriniz arasında sıkıntı verici bir durum olabilir.
  • Konunun çok üzerine gitmemekte fayda var.

Rüyada kocasının alkol aldığını görüldüyse büyük kazançlar elde edileceğine ve hayal edilen şeylerin neredeyse herhangi bir zahmet çekilmeden ortadan kalkacağına, yaşayacağı tatsız ama önemsiz bir olayla karşı karşıya kalacağına, iş hayatında büyük başarılar kazanacağına ve rakiplerinin ulaşamayacağı kadar iyi ve kazanç getirecek işlere gireceğine, huzurunun ve sıhhatinin yerinde kalacağına, işlerin her daim hayırlı bir şekilde yürüyeceğine, ilerleyeceğine ve insanların gözünde çok daha itibarlı kimse olmayı başaracağına yorumlanır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments