Rüya Tabirleri / ev rüyaları / Rüyada kocanın karısını evden kovması

Rüyada kocanın karısını evden kovması

Rüyada kocanın karısını evden kovması parasal olarak sorunlu olacak bir iş yapılacağına, sorunların daha kolay ve daha hızlı bir şekilde çözüm bulacağına, küçük sermaye ile yola çıkılan işlerden önemli oranda kar elde edileceğine, isteklerini ve arzularını yerine getireceğine, uzun süre ne yapacağını bilemez olacağına, işi ne olursa olsun severek çalışacağına ve uzun bir zaman sonra o güne kadar gösterdiği tüm emeklerin karşılığını en iyi şekilde alarak mükâfatını göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada kocanın karısını evden kovması gördüyseniz

  • Hayranlarınız veya sizi takdir eden kişiler artıyor.
  • Kararsız kaldığınız konularda sürekli çevrenize danışmaktan vazgeçin.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada kocanın karısına ev alması gülmeyi ve eğlenmeyi başaracağına, aydınlık bir geleceğe adım atılacağına, zorlukların bu sayede aşılacağına ve haksız bir durum yaşanmaması için çok dikkat edileceğine, malının da eksilmeyeceğine, yaşamın tadını doyasıya çıkaracak mali imkana da sahip olacağına, onlara karşı fark atarak öncelik ve ayrıcalık sahibi olacağına inanılmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments