Rüya Tabirleri / ekmek rüyaları / Rüyada kocanın ekmek yaptığını görmek

Rüyada kocanın ekmek yaptığını görmek

Rüyada kocanın ekmek yaptığını görmek yapılması planlanan yeniliklerin aksayacağına, çok büyük ve sorunlu dönemler geçirebileceğine ama yine de ayakta durarak ve direnerek çok büyük başarılar kazanacağına, projelerin gereken ilgiyi görmeyeceğine, onlarla daha çok vakit geçirerek yaşlanacağına, kişinin her işi severek yapacağına, yaptığı işle herkesi memnun edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kocanın ekmek yaptığını gördüyseniz

  • Sorumluluklarınızı ihmal etmeniz durumunda bazı sorunlar yaşayabilirsiniz.
  • Size çok gereken birşeylere sahip olmanız olasıdır.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada eski kocanın ekmek vermesi özgüvenini yüksek tutarak işteki başarısını herkesin takdir edeceği şekilde ortaya koyacağına, sorun yaratan olayların yakında biteceğine, şansının ve kısmetinin kendisini hiç bırakmayacağına, halinin ve vaktinin de çok iyi olacağına, uzakta yaşayan bir akrabadan kötü bir haber alınacağına, adım atacağı bir işte karşısına çıkacak bir sorundan ötürü ilerleyen dönemlerde de tökezleyeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada kocanın ekmek getirmesi belki de hayatının fırsatını yakalamış olacağına ve hayatının bir anda değişeceğine, kendisini güçsüz ve kimsesiz hissedeceğine, keyfin ve huzurun yerinde olacağına, ileride iş hayatında çok büyük avantaj sağlayacağına ve çok iyi yerlere geleceğine, maddi açıdan iyi bir işe girileceğine, zamanı daha doğru kullanmak için uğraşacağına delalet etmektedir.

Rüyada kocadan ekmek almak çok büyük ve anlamlı çalışmalara imza atacağına, kardeşlerin birlikte zor bir işin altından kalkacağına, büyük sıkıntılar ve borçlarla boğuşmak zorunda kalacağına, tüm kalbi ile Allah’a döneceğine, sevdiği kişilerden alacağı destek ile çok büyük başarılar kazanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kocanın ekmek vermesi anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına, çok iyi ve hayırlı evlatlara sahip olacağına, yaşamındaki herşeyin tersi şekilde ilerleyeceğine, arkadaş ve dostlardan mühim bir yardım alınacağına, başarılarının ve mutluluğunun sürekli olacağına, rahatsızlık yaratacak bir işe girileceğine alamet ettiği söylenir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments