Ana sayfa » Göz rüyaları » Rüyada koca göz görmek

Rüyada koca göz görmek

Rüyada koca göz görmek bazı tartışmalar yaşayacağına, yapacağı büyük çalışmalar sayesinde çok yüksek mevkilere sahip olacağına, hayal kırıklığı yaşanacağına, hak olmayana da hiçbir zaman göz dikmeyeceğine, saç stilini ve giyim kuşamını değiştireceğine, kendisini ve ailesini toparlaması için ne gerekiyorsa yapılacağına yorulmaktadır.

Rüyada koca göz gördüyseniz

  • Haddinden fazla iyimser kabuller ya da sizi inatçı şekilde geri çeviren kişilerle karşı karşıya kalabilirsiniz.
  • Özel yaşamınızı veya kişisel planlarınızı ilgilendiren başlıklarda özgür alana ihtiyaç duyabilirsiniz.

Rüyada koca gözlü bebek görmek herkesten ırak bir şekilde yaşayacağına, hayalini kurduğu yaşamın kapılarını aralamak için de büyük fırsatlar yakalayacağına, kavgacı ve ters bir kişi olan rüya sahibinin çok daha büyük sıkıntılar ile karşılaşacağına, evli bir kadının bebek emzirmesi ise yeni bir çocuk dünyaya getireceğine, maddi kaynakların zarar göreceğine, bilindik bir kişinin sebep olduğu sıkıntılardan ötürü  çok zor bir duruma düşüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada kocasının gözünün morardığını görüldüğünde elinde bulunan imkânları hak yolu için kullandığına ve ettiği duaların Allah katında karşılığını bulacağına, makam ve söz sahibi olacağına, sevilen bir kişi olunacağına, rüyayı gören kişinin o kimseye karşı içine kurt düşeceğine ve kafasında bazı soru işaretleri uyanacağına, rızık elde edeceğine, endişelerinin ve sıkıntılarının son bulacağına rivayet etmektedir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada kocanın gözlerine bakmak hiç beklemediği bir anda çok büyük miktarda bir paranın eline geçeceğine ve bu parayı hayır getirecek işler için kullanacağına, rüya sahibinin bir anda başkalarının işine karışmak suretiyle hiç istemediği bir duruma düşeceğine, tartışmaların ve sürtüşmelerin yaşanacağına, özellikle genç kimselere karşın koruyucu bir rol üstleneceğine, zalim ve kötü kişiler ile büyük tartışmalar yaşanacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada kocasının gözünden yaş gelmesi sıkıntı duyulan konuların ortadan kaldırılacağına, çevresinden takdir ve teveccüh kazanacağına, mutluluktan havalara uçacağına, uzun uzun dalıp gideceğine, sıkıntı çekeceği ve üzüleceği bir ortama gireceğine, hatta eskisinden daha iyi bir hale getirileceğine delalet ettiğine inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top