Rüya Tabirleri / kaka rüyaları / Rüyada klozette kaka görmek

Rüyada klozette kaka görmek

Rüyada klozette kaka görmek ayrı düşülen bir kişi ile biraraya gelineceğine, dirayetli davranışlarının meyvelerini de kısa zaman sonra almaya başlayacağına, çok büyük ve çok mutlu olacağı bazı kararlar vereceğine ve mutlu bir yuvaya sahip olacağına, huzur ve mutluluk bulacağına, onun sayesinde eksik olan bilgilerini tamamlayacağına ve kendisini bazı konularda ehil kimse durumuna getireceğine, aile hayatında çok istediği ve hayallerini süsleyen bir bebeğe sahip olacağına ve çok güzel bir hayat süreceğine işarettir.

Rüyada klozette kaka gördüyseniz

  • Bir ilişkiden çok şey beklemek gibi bir huyunuz var.
  • Kaldıraç bekliyor olsanız dahi, önünüzdeki engellerin bir an önce halledilmesi gerekiyor.

Rüyada klozette kaka temizlemek rüyayı gören kişi için hayırlı ve uğurlu gelecek girişimlerde bulunacağına, birinin başı sıkıştığında diğerinin yardıma koşacağına ve çok uzun yıllar bu dostluğun devam edeceğine, iş hayatında sözü geçen biri olacağına, kötü niyetli kimselerle yasalar çerçevesinde hesaplaşacağına, edilen duaların karşılığını bulacağına, eşler arasında ayrılığa sebep olacak bir olay yaşanacağına delalet eder.

Rüyada klozete kaka yaptığını görülmesi karşılaşılacak hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine, psikolojinizi düzeltecek gelişmelere, iş hayatında çok büyük atılımlara ve ortaklıklara gireceğine, hayallerin hayırlı bir şekilde gerçekleşeceğine, yeni kararları sayesinde yüzünün güleceğine, ihanet dolu bir işe girileceğine alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments