Rüya Tabirleri / eş rüyaları / Rüyada kızının eşini görmek

Rüyada kızının eşini görmek

Rüyada kızının eşini görmek yakın bir zamanda daha çok çalışarak ve yaptığı işe çok daha fazla zaman ayırarak kendisini daha iyi eğiteceğine ve en doğru olanı bu sayede bulacağına, bir sebeple uzun bir süre boyunca insanlardan uzak duracağına, eşi ile dargın olmanın üzüntüsü ile rüyayı gören kişinin kendisini başka işlere vereceğine, maddi rahatlamanın yanı sıra gelirin bir kısmıyla yatırım yapılacağına, aile bireyleri arasındaki sorunların çok hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına, uzun zaman olumlu haber beklediği bir yerden olumsuz ve kötü bir cevap alacağına tabir olunur.

Rüyada kızının eşini gördüyseniz

  • Kendinizi tanıtmak veya göstermek için elinizden geleni yapmalısınız.
  • Zihniniz sürekli olarak bir şeyden etkilenecek.

Rüyada sevdiği kızın eşini görmek aile hayatında günden güne daha çok sıkıntı çekeceğine, onların yanındayken her anın doyasıya tadını çıkaracağına, yaptığı işte büyük bir makama sahip olacağına, rüya sahibinin hayırlı kısmet ve fırsat elde edeceğine, ticarette öne geçeceğine alamettir.

Rüyada kızının eşinden ayrıldığını görülmesi insanların takdir ettiği ve hayran olduğu bir kişi olunacağına, birçok insandan çok güzel takdirler alınacağına ve üst mevkilerde yer alınacak bir iş teklifi geleceğine, gerçekleştirilen çalışma ile yüksek kazançlı ve iş konusunda yetki sağlayacak bir mevkiye terfi alınacağına, uzun zamanda beri özlem duyulan ve biraraya gelme fırsatı bulunamayan bir kişi ile yakın zaman içinde kavuşulacağına, her zaman hürmet göreceğine, aile hayatı içinde birlik ve beraberlik içinde yaşanacağına yorulur.

Rüyada bekar kızın eşini görmesi rüya sahibi kişi için güzel huylarının değişeceğine, bahtının açık olacağına, ona ön ayak olacak kişilerin karşısına çıkacağına, kötü haberler alınacağına, çok büyük üzüntüler yaşadıktan sonra kendisini toplamak için çaba göstereceğine, sorunların ve sıkıntıların aile bireylerinin vereceği destekler sayesinde ortadan kalkacağına inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Esrarengiz

Rüyada damadımı gördüm memlekete geldi yanımdan bize selam vermeden geçti gelinim de bu Cemil değilim bende yanına gittim koşunu tuttum dedim ki neden bakmadın dedim oda çok işim var dedi bana sordu kahvaltı yaptın mı yok dedim bende ona sen yaptın mı dedim oda yok dedi gel kahvaltı yapalım evde dedi oda geldi ama ev hangi ev olduğunu bilmiyorum kahvaltıda yumurta vardı öyle uyandım acaba ne anlama gelir