Rüya Tabirleri / bacak rüyaları / Rüyada kızının bacağını görmek

Rüyada kızının bacağını görmek

Rüyada kızının bacağını görmek çok üzüldüğü ve sıkıntıya düştüğü durumların son bulacağına, bir sebeple maddi açıdan zor bir duruma düşüleceğine ve sağlık sorunları ile uğraşılacağına, kolaylık elde edeceğine, yüklü bir miktar borç verileceğine, huzur ve ferahlık içinde geçeceğine, kendisine nankörlük ve hainlik edecek bir kimseden kurtulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kızının bacağını gördüyseniz

  • Birkaç eksiği gidererek ya da yarım kalan veya aksayan yerleri tamamlayarak çok çaba sarf ettiğiniz konuların üstesinden gelebilirsiniz.
  • Bazı büyük sevinçler yaşamanız olasıdır.

Rüyada sevdiğin kızın bacağını görülmesi sorunlarının çözülmesi ve borçlarının ödenmesi için bu kişiden yardım alınacağına, yönetici makamına oturacağına, edeceği duaların ve yapacağı hayırların da boşa çıkacağına, alınteri dökülerek rızık elde edileceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine ve aile hayatında çok büyük bir mutluluğa sahip olacağına, uzun zamandır ödeyemediği bir borçtan dolayı üzüleceğine rivayet eder.

Rüyada kızımın bacağının koptuğunu görüldüğünde onlardan medet umacağına, asılmış olan yüzünün gülmeye başlayacağına, karamsarlığından ve umutsuzluğundan da arınacağına, adının ülke dışında yayılacağına, dostlardan zarar görüleceğine, kişinin kendisini çok mutlu ve huzurlu hissedeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada kızının bacağını kesmek rüyayı gören için elini attığı her işin güzel sonuçlanacağına, verilen sözlerin kısa süre içinde yerine getirileceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının tekrar baş göstereceğine, sorunların çözüme kavuşturulacağına, kendisini bir sorunlar yumağı içinde bulabileceğine ve çok büyük umutlar ile girdiği bir işten büyük zararla çıkacağına, çok zor zamanlar yaşayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kızının bacağının kesildiğini görüldüyse sıkıntıların ve sorunların kısa sürede çözüleceğine, ihanet dolu bir işe girileceğine, çirkin iftiralara uğrayacağına, güzel ve sevinçli bir haber alınacağına, hayırlı işlere girileceğine, malını ve parasını kaybedeceğine ve bununla kalmayarak hayal kırıklığı yaşayarak mutsuz olacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments