Rüya Tabirleri / kız rüyaları / Rüyada kızını terlikle dövmek

Rüyada kızını terlikle dövmek

Rüyada kızını terlikle dövmek yakın bir zamanda önemli kararlar vermek zorunda kalacağına, ancak gerçeğin ortaya çıkmasıyla birlikte herkesin özür dileyeceğine, yakın olduğu kişilerden birinin ihanetine uğrayacağına, çok büyük sorunlar yaşayarak maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına, aile hayatının çok daha mutlu bir hal alacağına, yeni bir sosyal çevreye girileceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına alamettir.

Rüyada kızını terlikle dövmek gördüyseniz

  • İş hayatınızı keyifli planlarla renklendirebilirsiniz.
  • Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler olsa da, bununla bağlantılı konularda borca girmek durumunda değilsiniz.

Rüyada kızına terlik alınması yeni bir aşka yelken açılacağına ve ana baba dualarının alınması sayesinde güzel günler görüleceğine, sorunların günden güne daha da artacağına ve sıkıntılı bir işe girileceğine, sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, kendisine yeni bir ev ve bu evin içine yeni eşyalar alacağına, dünya mallarına karşı hırslanacağına, işlerin bir anda yoluna gireceğine işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments