Rüya Tabirleri / gelinlik rüyaları / Rüyada kızını siyah gelinlikle görmek

Rüyada kızını siyah gelinlikle görmek

Rüyada kızını siyah gelinlikle görmek alınacak tedbirlere rağmen uzun sürecek bir rekabete girileceğine, kuracağı hayırlı ve doğru bir ortaklık ile işlerinin ve kazancının artmasını sağlayacağına, kendisini kıskanan insanları yapacakları ile şaşırtacağına, yaptığı işlerde kişinin iyi niyetinin suiistimal edileceğine, rakiplerin kazanılacak her başarı sayesinde daha da üzüleceğine ve hayalleri gerçekleştirme yolunda birkaç adım atılacağına, yapılan bir iş başvurusunun kabul edilmeyeceğine ve ortaya konan çalışmaların göz önüne alınmayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kızını siyah gelinlikle gördüyseniz

  • Size engel olan kişi ya da durumların ortadan kalktıklarını görebileceksiniz.
  • İş hayatınızı, duygusal başlıklı konuları ya da maddi durumunuzu ilgilendiren konularda her şey lehinize çalışmaya başlıyor.

Rüyada başkasını siyah gelinlikle görüldüyse hasretin ve özlemin biteceğine, bir dahaki sefer böyle kişiler ile karşılaştığında daha dikkatli davranacağına, yapılan atılımların rahat bir hayatın kapısını açacağına, kendisine olan öz güveninin yerine geleceğine, son zamanlarda insanlar ile arasının açılacağına, zararlı bir alışkanlığın yakın bir zamanda bırakılacağına yorulmaktadır.

Rüyada arkadaşını siyah gelinlikle görüldüyse yaşayacağı olaylardan ötürü çok zorluk çekeceğine, içinin rahat edeceğine ve gözyaşının duracağına, kendisine yardım eden insanlara yardım edeceğine, kısmetinin ve şansının hayatı boyunca devam edeceğine, girdiği işlerde kısa süre içinde büyük zararlara uğrayacağına, çok üzüntülü ve sorunlu olaylar yaşanacağına yorumlanmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments