Rüya Tabirleri / kız rüyaları / Rüyada kızını küçük yaşta görmek

Rüyada kızını küçük yaşta görmek

Rüyada kızını küçük yaşta görmek sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine ve zengin olunacağına, çevresinin hep insanlarla dolu olacağına, hep içinde şüphelerin ve sıkıntıların kalacağına bunun da kendisini huzursuz edeceğine, irfan konularında sürekli olarak kendini geliştirmeye çalışacağına, aile bireyleri arasında tatsız durumların yaşanacağına, sıkıntılı olduğu bir durumda rüya sahibinin sevinçten havalara uçmasına vesile olacak bir haber alacağına işaret etmektedir.

Rüyada kızını küçük yaşta gördüyseniz

  • Planlarınızı buna göre yapmanızda fayda var.
  • Evde yapacağınız işler veya değişiklikler stresinizi azaltmanızı sağlayabilir.

Rüya tabirlerine göre rüyada kızını küçük yaşta evlendirmek düşmanlarına karşı zayıflık göstermeyeceğine, bir ömür boyu mutluluğu garantilemiş olacağına, aksi halde büyük bir zarar uğranabileceğine, hastalıklara şifa bulunacağına, sıkıntılı ve sorunlu dönemler yaşanacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Canan

Hayırlı günler rüyamda kızımı 4 yaşında olduğunu bu arada kızım 21 yaşında rüyamda kızımı bir tepeden yuvarlandığını gördüm ama ben umursamıyorum hayıra çıksın inşallah teşekkür ederim