Rüya Tabirleri / kanser rüyaları / Rüyada kızını kanser görmek

Rüyada kızını kanser görmek

Rüyada kızını kanser görmek yakın bir arkadaşın vesilesi ile bir işe girileceğine, onların müşküllerini çözüp rahatlamalarına olanak sağlayacağına, hayatını yoluna koymaya, kazancın az da olsa yitirileceğine, toplum içinde itibarınızın ve saygınlığınızın artacağına, üzüleceğine ve kırılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kızını kanser gördüyseniz

  • Şaşırtıcı ya da yanıltıcı kişiler söz konusu olabilir.
  • Olan biten olaylar ya da işaretler bazı konularda boşa kürek çekiğinizi ya da gayretlerinizin boşa gideceğini gösteriyor olsa da, boşa gitmeyecek.

Rüyada kızının kanser olduğunu görmek ilerleyen günlerin kişi için herhangi bir sıkıntı olmadan keyifli olacağına, planlı ve programlı hareket etmesi sayesinde başarılarının artacağına, kendisini çok büyük bir ferahlığa taşıyacak bir proje gerçekleştireceğine, ihtiyaçların ve eksiklerin giderilemeyeceğine, aile hayatında çok kötü dönemler geçirmesine sebep olacağına, büyük üzüntüler olacağına delalet eder.

Rüyada annenin kızını kanser görüldüyse çok güzel ve mutluluk verici bu adım ile sevgi dolu ve çok büyük bir huzura ereceği bir yuvaya sahip olacağına, yıllardan beri çok istediği ve arzuladığı şeylere kavuşacağına, aile hayatında çok güzel gelişmelerin yaşayacağına, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına ve çok rahat edileceğine, maddi ve manevi açıdan çok büyük zararlara uğranacağına, aileye yeni bir bebeğin katılacağına yorumlanır.

Rüyada kızının kanser olduğunu duymak rüya sahibi kişi için yaşanan bir hastalık varsa eğer şifa bulunacağına, eşe dosta yardım edileceğine, eşler arasındaki sorunların çözüme kavuşacağına, işlerinin yarıda kalacağına, bununla birlikte işlerin boş verileceğine, işlerinin hiç olmadığı kadar iyi bir hal alacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada kızının kanser olduğunu öğrenmek mutluluğun ve kazancın azalacağına, mutluluk ve bereket dolu haberler alınacağına, ancak yakın bir zamanda karşısına çıkacak olan fırsatları değerlendirerek çok büyük başarılar kazanacağına, ona dertlerini unutturacak güzel gelişmelerle karşılaşacağına, elinde avucunda olanı yitireceğine, moral ve motivasyon konusunda uzun zamandan beri yaşanan sıkıntının sona erdirileceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments