Rüya Tabirleri / balkon rüyaları / Rüyada kızını balkonda görmek

Rüyada kızını balkonda görmek

Rüyada kızını balkonda görmek zararlı bir alışkanlıkla uğraşmak zorunda kalınacağına, büyük savaşların yaşanacağına, kazandığı paradan ve elde ettiği maldan gereken hayrı göremeyeceğine, yaşayacağı sorunlar nedeni ile kurulu düzeninin ve huzurunun da berbat olacağına, yasa dışı yollara meyli olması nedeniyle kendisi dışında sevdiklerinin hayatına da sıkıntı vereceğine, yanlış anlaşılmalara mahal veren yaşantısına çeki düzen vermemesi halinde mevcut işinden de olacağına rivayet eder.

Rüyada kızını balkonda gördüyseniz

  • Dikkat gerektiren konularda tedbirli davranın.
  • Diğerleriyle ilişkilerinizde takınacağınız tutum başarının dozunu ayarlayabilir.

Rüyada kızının balkondan atladığını görüldüyse dedikodu yüzünden bir akrabanızla ufak bir tartışma yaşanacağına, çok daha güzel ve hayırlı işlere gireceğine, özlemelerin son bulacağına, uğranmış olan bütün zararların ortadan kalkacağına, hayallerinin ve emeklerinin boşa gitmeyeceğine, kişiliğiyle de dikkat çekeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabircilerine göre rüyada kızının balkondan düşmesi kurulan bir yuvaya nifak tohumları ekilmesine, kalbini kıran insanlardan uzaklaşacağına, maddi olanaklarının artacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından bu sayede kurtulacağına, kırılan özgüvenin tekrar inşa edileceğine, farklı mesleklerden insanlarla bir araya geleceğinize ve yeni ortaklıklar sayesinde kazanacağınız ticari itibarın da artacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğin kızı balkonda görüldüyse büyük sorunların yaşanacağına, aile bireylerinin birbirlerine verecekleri destekler sayesinde işlerin eskisinden daha iyi ve daha büyük bir hale dönüşeceğine, tövbe etmeden vefata, kendisini çok zor durumlarda bulacağına, önümüzdeki günlerde bir sıkıntı atlatacağınıza, iş hayatında günah işleyeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada kızını balkondan düşerken görüldüyse isim yapmış kişiler tarafından büyük bir çalışmaya dâhil edileceğine ve terfi yolunun açılacağına, gelirinin garanti olacağına, maddi ve manevi olarak rahata erileceğine, bunun da başarılarının kalıcı olmasına vesile olacağına, çok uzun bir zaman boyunca her işinde büyük başarılar kazanacağına, hayatının da herkesin imreneceği ve sahip olmak isteyeceği kadar güzel geçeceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments