Rüya Tabirleri / ad rüyaları / Rüyada kızın adını görmek

Rüyada kızın adını görmek

Rüyada kızın adını görmek kendisini zora sokan ve sıkan şeylerden bu sayede kurtulacağına, onların kıymetini bileceğine, bir ömür olacağına, konforlu ve de lüks bir hayatı olacağına ve kişinin hiçbir şeyin eksikliğini hissetmeyeceğine, zor zamanlar yaşayacağına, hiç ummadığı bir anda karşısına çıkan fırsatlar sayesinde rahat yaşayacağı bir döneme gireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kızın adını gördüyseniz

  • Size baskı uygulayan kişiler ani tepkiler vermenize ya da ani hareketlere neden olabilir.
  • Gerçekleri araştırmanız veya gerçeklerle yüzleşmeniz daha doğru hareket etmenizi ya da kendi yararınıza anlaşmalar yapmanızı sağlayabilir.

Rüya alimlerine göre rüyada kızının adını elif koymak yeni bir işe geçiş yapılacağına, üzüntülü bir haber alınacağına, sorun yaratan kişileri hayatından uzaklaştıracağına, yüzünün hep güleceğine, çözümlere ve çarelere kavuşacağına, sizi sevindirecek bir haber alacağınıza delalet ettiği söylenir.

Rüya alimlerine göre rüyada kızının adını söylemek rahat geçinerek yaşayacağına, yaşamının deyim yerindeyse güllük gülistanlık hale geleceğine, çok büyük bir huzur ve mutluluk duyacağına, arkasından iyi anılan kişi olacağına, elini attığı her işi layığıyla yerine getireceğine, geçim derdinin baş göstermeyeceğine işaret eder.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada sevdiğin kızın adını duymak elindeki malların bir hiç uğruna satılacağına, saydığı ve tanıdığı biri olacağına, yaşam standartlarının ve hayat kalitesinin düşeceğine, aldığı bu önemli ve hayati karar sayesinden de hiçbir zaman pişman olmayacağına, işlerinin açılacağına ve kazancının da istediği oranda artış göstereceğine, çok zengin olmasa dahi kimseye el açmadan ömrünü tamamlayabileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada kızının adını duymak maddi ve manevi olarak çok büyük bir zarara düşüleceğine, buna karşılık kendisinin de onlara karşı güç ve kudret kazanmanın yollarını arayacağına, hane halkı ile tartışma yaşayacağına, bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine, ortaklarla aranın bozulacağına, birçok sıkıntılı ve sorunlu durumla karşılaştırılacağına alamettir.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments