Rüya Tabirleri / is rüyaları / Rüyada kızımın işe girdiğini görmek

Rüyada kızımın işe girdiğini görmek

Rüyada kızımın işe girdiğini görmek işlerin çok daha iyi bir şekilde ilerleyeceği bir döneme girileceğine ve yardıma muhtaç insanlara çok büyük yardımlarda bulunulacağına, mezuniyet sonrasında iş bulmakta sorun çekilmeyeceğine, herkesin istediği bir kariyeri olacağına, huysuz ve dedikoducu bir eşe sahip olunacağına, zararlı bir kişinin oyununa gelineceğine, çalışmaların ve projelerin terfi yolu açacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kızımın işe girdiğini gördüyseniz

  • Biraz huzurla nefes almaya ne çok ihtiyacımız var.
  • Eğlenceyi işle birleştirmeniz planlarınıza ya da işinize katkısı olabilecek bir kişiyle daha yakın ilişkiler kurmanıza yardım edebilir.

Rüyada kızının iş bulduğunu görülmesi evdeki hesabın çarşıya uymayacağına, para sıkıntısının olmayacağına, anne baba ile bir tartışma yaşanacağına, çok büyük problemler ile karşılaşılacağına, zor durumların yakın bir zamanda ortadan kaldırılacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok sağlam işlere imza atacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada annenin kızının işe girdiğini görüldüğünde çekilen parasızlık yüzünden yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına, içine fesat düşeceğine, sevdikleri ile çok mutlu olacağına, hedeflerini tabir yerindeyse on ikiden vuracağına, sıkıntıların ve sorunların üstesinden gelineceğine yorulmaktadır.

Rüyada kızının işten çıkarıldığını görülmesi iş konusunda destek istenen bir kişiye kendi işi konusunda yardım edileceğine, birçok hayalkırıklığı yaşayacağına, yaşamın da daha kolay bir hale geleceğine, iş ile ilgili problemlerden ötürü çok büyük zorluklar yaşayacağına, dikkat çekeceğine ve konuşulur olacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluk duyacağına inanılmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
T. B

Gerçek hayatta kızım hamile ve aile şirketimizde çalışıyor. Rüyamda kızımı valilikde giriş bankosu da işe girmiş gördüm ve anket doldurma görevi varmış çok kızıyorum üstelik işten ayrılmadan işe girdi diye kızıyorum ve o arada uyandım hayır olsun rüya ne anlam taşıyor acaba