Rüya Tabirleri / kız rüyaları / Rüyada kızımı namaz kılarken görmek

Rüyada kızımı namaz kılarken görmek

Rüyada kızımı namaz kılarken görmek patron koltuğuna geçeceğine, emrinde insan çalıştıracağına, bir sebeple çok sıkıntılı zamanlar yaşayacağına, bir işe girdiği sırada ya da bir çalışmayı bitirirken bu kişinim engel olması ile karşılaşacağına ve bu yüzden bu kişi ile olan tüm diyaloğunu kopardığına ve artık farklı şekillerde bu kişiye cevap vereceğine, çok para kazanılacağına, yaşadığı sorunların teker teker çözüleceğine ve yaptığı işlerde çok büyük başarılar kazanacağına rivayet eder.

Rüyada kızımı namaz kılarken gördüyseniz

  • Kendinizi herzamankinden yalnız hissediyor olabilirsiniz.
  • Çevrenizde çok fazla fırsat ya da olanak olmasına rağmen, kalbiniz ya da sezgileriniz sizi yanlış yöne sevk edebilir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada kızımla namaz kılmak elini attığı her işten alnının akıl ile çıkacağına, en ufak hatasını bile erkenden fark ederek önlem alacağına, yaşam standartlarını yükselteceğine, çok büyük ve hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğine, ancak sonuçların beklediğinin aksine olumsuz şekilde gelişeceğine, eğitim hayatında da ileri gideceğine ve çok mutlu olacağına işaret etmektedir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada sevdiği kızla namaz kılmak üzüldüğü konularda sevdiği kişilerden yardım alacağına, yarınlarının kazançlı ve mutlu geçeceğine, hatalı ve kusurlu işler yapacağına, sağlık sorunlarının biteceğine, işle ilgili planlarının sekteye uğrayacağına, maddi ve manevi olarak sorun yaşayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kızının namaza başladığını görüldüğünde kariyer planındaki basamakların hızlı bir şekilde çıkılacağına, ters giden bir durumla karşılaşılacağına, kendinde rakiplerini ve düşmanlarını alt edecek kudreti bulacağına, içinizde bir yerlerde bazı şeylerin bittiğine, kendisini çok kötü hissedeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada annenin kızını namaz kılarken görmesi eline geçen kazanıcın gitgide azalacağına, sorunlara çözüm yaratacak biriyle iş ortaklığı kurulacağına, rahatsızlık yaratan kişilerin geçmişte bırakılacağına, kardeşlerinden biri ile arasının açılacağına, girdiği işlerde hayal kırıklığı yaşamayacağına, evlendiği hayırlı kısmet ile yakın zaman içinde aralarının açılacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments