Rüya Tabirleri / kız rüyaları / Rüyada kıza teklif etmek

Rüyada kıza teklif etmek

Rüyada kıza teklif etmek yaralayacağına ve küstüreceğine, yeni plan ve projelerin çizilmesi gibi işleri gerçekleştirdikten sonra yapılan işlerin ve verilen emeğin kısa bir zaman içerisinde ödeneceğine, çok sıkıntı çektiği ve üzüldüğü konularda kendisini ferahlatacağına ve rahata ereceğine, keyfinin ve konforunun yerinde olacak bir hayat süreceğine, kadrini ve kıymetini bilecek bir kimse ile karşılaşacağına, kendisini çok kötü ve yorgun hissedeceğine alamettir.

Rüyada kıza teklif etmek gördüyseniz

  • Aşk hayatınız kendinizi iyi hissetmenize yardım edebilir.
  • Yeni şeyler denemekten veya yeni kişilerle bir araya gelmekten çekinmemelisiniz.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada sevdiği kıza teklif etmek geri plana düşeceğine, çok büyük maddi sorunların yakın bir zamanda işleri çok kötü etkileyeceğine, insanlara ilim irfan aşılayacağına, sağlık sorunlarının çözüme kavuşacağına, işlerinde hiç beklemediği sorunlar yaşayacağına, işle ilgili olarak zaman zaman sıkıntı çekse de bunları yakında atlatacağına alamettir.

Rüyada kızdan teklif alındıysa kendi alanında çok aranılan ve beğenilen bir kişi olacağına, işindeki bereketin de çoğalacağına, zahmetli bir işin kolayca halledileceğine, aile hayatı içinde rahat edeceğine, sevdiği kişilerden büyük ihanetler göreceğine, sevdiği kişilerin üzülmesine sebep olacağına alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments