Rüya Tabirleri / kız rüyaları / Rüyada kıza küfür etmek

Rüyada kıza küfür etmek

Rüyada kıza küfür etmek huzurlu ve güzel bir ömür süreceğine, elde avuçta olan malın mülkün bir sağlık sorunu için harcanacağına, rüya sahibinin hayat koşturmacası içinde sürekli yorulacağına, bundan da son derece mutlu olacağına, özellikle para konusunda şansının açılacağına, kafanın rahat olması sayesinde başka işlerle ilgilenileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada kıza küfür etmek gördüyseniz

  • Belli konularda ilerleyip ilerlememe veya devam edip etmemem arasında gidip geliyor olabilirsiniz.
  • Başkalarına güvenerek iş yapmamalısınız.

Rüyada babanın kızına küfür etmesi verilen sözlerin teker teker yerine getirileceğine, tövbelerinin ve dileklerinin kabul olacağına, deneyimsiz olduğu bir takım olaylara karşı da aşinalık edineceğine, yakın bir zaman içinde çok zor bir işin atlatılacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine gireceğine yorulur.

Rüyada sevdiğin kıza küfür etmek kişinin başına kötü bir olay geleceğine, elinde çok büyük başarılar kazanacağı işler bulunduğuna ve bu işleri tam zamanında gerçekleştirdiği takdirde hatırı sayılır bir kazanç elde edeceğine, sıkıntıların ve sorunların kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, sırtından terler akıtarak ama yine de ekmeğine leke sürmeyeceğine, sorunlarını çözmek için yol göstereceğine, maddi ve manevi olarak çok güzel günler geçirileceğine yorulmaktadır.

Rüya yorumcularına göre rüyada annenin kızına küfür etmesi kazancında bereketin artacağına, ancak dedikodunun asılsız olduğu ortaya çıktığı zaman yaşanan sorunların düzeleceğine, bekarsa kalbini çalacak biriyle tanışacağına, uğranılan zararların kısa zaman içinde telafi edileceğine, duaların kabul göreceğine, yakın bir zamanda büyük bir ferahlık yaşayacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments