Rüya Tabirleri / kışlık rüyaları / Rüyada kışlık kıyafetler görmek

Rüyada kışlık kıyafetler görmek

Rüyada kışlık kıyafetler görmek çok daha büyük bir atılım yapılması amacı ile çok daha fazla ve daha verimli çalışmalara girileceğine, hayatındaki her şeyi kaybedeceğine, böylece çalışmaları takip ve takdir edilecek kimse olacağına, verdiği yaşam mücadelesinin yorulmasına ve çabalamasına değeceğine bu sayede güzel günler yaşayacağına, pişmanlık duyulacak şeyler yapılacağına, çok uğraş vereceğine ve en sonunda durumları düzeltip büyük bir kazanca sahip olacağına alamettir.

Rüyada kışlık kıyafetler gördüyseniz

  • Maddi durumunuzu düzenlemeniz gerekiyor.
  • Kendinizi olaylara kaptırdığınızda herşey için çok geç kalmış olmak sizi sıkabilir.

Rüyada kışlık kıyafet giymek rüyayı gören kişi için kişinin artık rahat bir nefes alacak kadar iyi bir duruma geleceğine, çok üst mevkilere kadar yükseleceğine ve ülke yönetimi ile ilgili kademelerde görev alacağına, eşler arasında günden güne daha büyük kavgalar yaşanacağına, kısa süre içinde mal mülk sahibi olunacağına, gerçekleşmeyen hayallerin kalpte ukde kalacağına, yaşadığı kara günlerden kurtulacağına işaret eder.

Rüyada kışlık kıyafetleri kaldırmak rüya sahibi kişi için sıkıntılı ve sorunlu bir dönemden geçeceğine, çok mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, bazı kişiler ile gireceği bir işte kısa süreli bir başarının ardından üzüleceği bir duruma düşeceğine, bolluk ve bereket içinde geçeceğine, bir ortaklık kurulacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments