Rüya Tabirleri / mum rüyaları / Rüyada kırmızı mum görmek

Rüyada kırmızı mum görmek

Rüyada kırmızı mum görmek kazancın ikiye katlanacağına, tartışma ve kavgaların başgöstereceğine, çok güzel gelişmeler ile karşılaşacağına, çok mutlu günler geçireceğine, çalışmalarının takdire layık görüleceğine, maddi açıdan rahat edileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada kırmızı mum gördüyseniz

  • Sizinle aynı hedefleri olan kişilerle iş birliği içine girmeniz size kazandırabilir.
  • Ödemeler veya alacak tahsilleri söz konusu olabilir.

Rüyada kırmızı mum almak sevilen ve saygı duyulan konumun korunacağına, olmayacak hayallere kapılacağına, refah düzeyinin düşmesine neden olacak yollara gireceğine, neşeli ve bol kahkahalı günler geçirileceğine mal mülk sahibi olunacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşacağına ancak bu durumların her zaman yavaş yavaş gerçekleşeceğine, bereket ve huzur geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kırmızı mum yakmak yaşadığı olayların kötü gideceğine, kendisini eksik ve yetersiz gördüğü konularda iş hayatına atılmak yerine ilk önce açığını kapatma yoluna gideceğine, ancak verilen çabaara rağmen bir türlü ilerleme kaydedilemeyeceğine, gidilecek yönün belirleneceğine, hayatını devam ettirecek kadar kazanç elde edeceğine, kendisini bir türlü ispat ettiremeyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments