Rüya Tabirleri / cübbe rüyaları / Rüyada kırmızı cübbe giydiğini görmek

Rüyada kırmızı cübbe giydiğini görmek

Rüyada kırmızı cübbe giydiğini görmek nimetten yana payına fazlasının düşeceğine, adının kirletilmeye çalışılacağına, akraba çevresindeki sorunların giderileceğine, bunun şans olacağına, ancak karşısına çıkan bazı sevimsiz olaylar yüzünden etrafındaki insanlar ile tartışacağına, çok çalışmadan ve yıpranmadan geçimini sağlayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kırmızı cübbe giydiğini gördüyseniz

  • Zor bir görev veya iş hakkında uzun zamandır düşünüyor olabilirsiniz.
  • Ani hareketlerden kaçınmakta fayda var.

Rüyada başkasının cübbe giydiğini görüldüyse maddi açıdan kötü durumdaysa iyi duruma geleceğine, çok güzel ve hayırlı adımlar atılacağına, alınteri ile kazanılan paranın hayırlı bir iş için bir kenara konulacağına, sıkıntılarından ve üzüntülerinden kısa bir zaman içinde kurtulacağına, beraberliklerde hayal edilenden daha fazla mutlu olunacağına, kısa süreli olarak başlayan sorunların daha da uzamasına sebep olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada cübbe giyip namaz kılmak rüyayı gören için endişe verici bir durumla karşılaşılacağına, işlerin çok verimli olacağı bir dönemin yaşanacağına, huzurun kaçıp yeniden gergin ve stresli bir hayata kavuşulacağına, kişinin hayatını allak bullak edeceğine, ayrılmış olanların kavuşacağına, önündeki engelleri aşamayacağına alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments