Rüya Tabirleri / boya rüyaları / Rüyada kırmızı boya görmek

Rüyada kırmızı boya görmek

Rüyada kırmızı boya görmek keyif ve ağız tadı içinde geçeceğine, akrabalarından ve komşularından destek bekleyeceğine, kendisinin de bu duruma kırılacağına ve üzüleceğine, zorlukların ve sıkıntıların aşılacağına, uzun bir süreden beri kötü giden işlerinin yakın bir zaman içinde çok büyük ve hayırlı kazançlar getirir hale geleceğine, kişinin bugüne değin halledemediği devletle ilgili bir sorunda bu kimseden destek alınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kırmızı boya gördüyseniz

  • O dikkatte ya da yetenekte olmayabilirler.
  • Sadece, her ihtimale karşı acele hareketlere bağlı sakarlıklara ya da kazalara dikkat etmekte fayda var.

Rüyada kırmızı boya yapıldığında evine daha fazla rızkın cebine de daha büyük miktarlarda gelirin gireceğine, yolunun açık olacağına, onlar tarafından aklının çelinmeye çalışılacağına, gerekse aile hayatında fikir ayrılıkları içine gireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada kırmızı boya sürmek rüya sahibi için iş hayatı ile ilgili bazı adımların atılacağına, kendini tutamayıp şeytana uyacağına, çok büyük paralar kazanılacağına, üzüntülerin son bulacağına, işlerinde verimsiz hale geleceğine yorumlanır.

Rüyada kırmızı boya almak dünya nimetlerinden çok daha fazlası ile nasipleneceğine, iş hayatında çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına ve rahata erileceğine, sevinç gözyaşları döküleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada kırmızı boya dökülmesi bundan sonra hep başarılı işler yapacağına, zararlı bir kişi ile bağların koparılacağına, rüyayı gören kişinin bu sayede çok daha rahat ve konforlu bir hayata kavuşacağına, sorunlarının ve borçlarının çoğalacağına, keyifli ve eğlenceli bir yaşamı olacağına inanılır.

Rüyada üstüne kırmızı boya dökülmesi onunla mücadele etmekten çekinmeyeceğine fakat rakibinin kendisinden güçlü olması nedeni ile zorlanacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük adımlar atılacağına ve uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların çok yakın zaman içinde sona ereceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın zaman içinde kurtulacağına tabir olunur.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada kırmızı boya bulaşması müjdeli haberler alınacağına, aile hayatını renklendirecek bir kişi ile ortaklık kurulacağına ve hayırsever bir arkadaşın yardım isteğine cevap verileceğine, korkuların ve kaygıların yakın zamanda ortadan kalkacağına, kazancın eskisine oranla daha da artacağına, tüm sorunların çözüme kavuşması sayesinde derin bir nefes alacağına, şansının açılacağına ve özellikle de kısmetinden yana yüzünün güleceğine işaret eder.

Rüya tabirlerine göre rüyada yüzüne kırmızı boya sürmek dileklerinin ve isteklerinin yerine geleceğine, çok sayıda borca gireceğine, büyük miktarlarda para kazanılacağına, kardeşlerin birlikte zor bir işin altından kalkacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kırmızı boya karıştırmak mutluluğunun ve huzurunun çoğalacağına, ihtiyaçlarını kolaylıkla gidereceğine, büyük ve meşakkatli bir işe ortak olunacağına ancak bu işten de zarar görüleceğine, çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine delalettir.

Rüyada kırmızı boya sıçraması varlık ve huzur sahibi olunacağına, sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine, hayatının ve işlerinin büyük bir hızda değişeceğine, maddi yükümlülüklerin artacağına delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments