Rüya Tabirleri / tırnak rüyaları / Rüyada kırılan tırnak görmek

Rüyada kırılan tırnak görmek

Rüyada kırılan tırnak görmek ihtiyaçlarını karşılayamayacağına ve deyim yerindeyse ele güne muhtaç durumlara düşeceğine, ömrü boyunca mutlu olacağına, atılan adımların zarar getireceğine, yakın bir zamanda alınacak olan hayırlı bir haber sayesinde sıkıntıların sona ereceğine, şansının kendisinden yana gideceğine, bol rızık sahibi olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada kırılan tırnak gördüyseniz

  • Dikkatli olmamızda fayda var.
  • Bir çok olumsuzluktan da kurtuluyorsunuz.

Rüyada kırılan tırnağı koparmak rüya sahibi için fakirlerin zenginleşeceğine ve huzurlu olunacağına, verilen bazı kararların pek işe yaramayacağına yarayanların ise çok kazanç getirmeyeceğine, vicdan azabı yaşayarak çok kötü durumlara düşüleceğine, insanlardan gördüğü sevgi ve saygının da hiç eksilmeyeceğine, evinden bereketin hiç eksik olmayacağına, herkesin karşısında el pençe divan duracağına delalet eder.

Rüya tabircilerine göre rüyada kırılan tırnağı kesmek kişinin oturmuş ve kurulu bir düzeni olacağına, bir sebeple çok üzücü ve yorucu bir dönem geçireceğine, maddi sorumluluklarının artacağına, dost ya da akrabalarından birinin yardımı sayesinde gireceğine, makama ve rızka sahip olacağına, yeni işlere girip daha büyük kazançlara sahip olmak için kendi işini kuracağına ve bu sayede istediği herşeye kavuşup hemen ardından hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments