Rüya Tabirleri / ağaç rüyaları / Rüyada kırık ağaç görmek

Rüyada kırık ağaç görmek

Rüyada kırık ağaç görmek maddi durumunu biraz daha düzeltebilmek için farklı işlere başvuru yapacağına, evinde bereketin eksik olmayacağına ve evlatlarından hürmet göreceğine, çalışkanlığı ve dürüstlüğü ile herkesi hayran bırakacağına, yaptığı işlerde zirveye oynayacağına, elinde olan parayı bir anda karşısına çıkan bir durumdan ötürü harcamak zorunda kalacağına, sevilen kişiler ile aranın açılacağına ancak daha sonra bu durumların yavaş yavaş düzeleceğine işarettir.

Rüyada kırık ağaç gördüyseniz

  • Arzularınızın artışı, sizi oldukça karışık düşüncelere götürebilir.
  • Bir gecikme söz konusu ise, büyük resimde uyarlamalar yapılması gerektiği için olabilir.

Rüyada kırık ağaç dalı görüldüğünde haram yollardan mal sahibi olunacağına, başka yatırımlar gerçekleştirmeyeceğine, hayırlı işlerde bulunup sevap işleneceğine, güzel günlerinin geride kalacağına, hanedeki ve işyerindeki bereketin azalacağına, alınacak sevinçli haberlerle mutluluk dolu günler yaşanacağına alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments