Rüya Tabirleri / kına rüyaları / Rüyada kına örtüsü görmek

Rüyada kına örtüsü görmek

Rüyada kına örtüsü görmek ebeveynlerinden biri ile ilgili bir sağlık sorunu haberi alacağına, doğru hamleleri yapmak için zamanın geldiğine inanan rüya sahibinin iş yatırımları yapacağına ya da iş değişikliğine gideceğine, yaşadığı olayların kötü gideceğine, bilakis yakın zamanda tanışacağı kişilerden hayır göreceğine, işten kaçmayacağına ve alnının teriyle kazancını elde edeceğine, elini verdiği bir işe sonradan kolunu da kaptıracağına rivayet eder.

Rüyada kına örtüsü gördüyseniz

  • Seyahat sayınızda veya işle ilgili veya özel ilişkilerinizle alakalı yaptığınız ziyaretlerde artış var.
  • Uğraşılması zor durum, ilişki, iş veya kişilerden uzak durmanızda fayda var.

Rüyada yeşil kına örtüsü görüldüyse maddi sıkıntıların geride bırakılacağına, risk almaktan özenle kaçınacağına, iftiraya ve haksızlığa uğrayacağına, çok daha iyi işler yapıp insanlar arasında saygı görmesine vesile olacağına, edilen duaların yakın zaman içinde kabul olacağına işaret etmektedir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada kına örtüsü takmak uzun bir süreden beri devam eden endişelerini sona erdireceğine, aile bireyler içinde tartışmaların çıkmasına sebep olan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, uğradığı zararın yakın bir zamanda telafi edileceğine, oturmuş karakteri ve anlayışa sahip olmasıyla aile hayatını kolaylaştıracağına, aile hayatının gün geçtikçe iyiye gideceğine, sorunların altından kalkmak için çeşitli kararlar vereceğine delalettir.

Rüyada kırmızı kına örtüsü görmek aile hayatı ile ilgili bazı musibetlerle karşılaşacağına, sorunların ve sıkıntıların çözüleceğine, her türlü eğlenceyi ve zevki tadacağına, moralinin genel olarak yerinde olacağına, belki de uzun bir dönem boyunca gelmeyeceğine bu durumun belki de çok uzun bir süre devam edeceğine, ticaret sektörüne atılacağına delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments