Rüya Tabirleri / keçi rüyaları / Rüyada kıl keçisi görmek

Rüyada kıl keçisi görmek

Rüyada kıl keçisi görmek kendisine büyük bir zarar verecek bir adım atacağına, rahatlığa erileceğine ve sorunların kısa zaman içinde çözüm bulacağına, çekilen bir çilenin maddi olarak büyük bir zarar verdikten sonra sona ereceğine, olumsuz gelişmelerle karşılaşacağına, alınan hayır dualarıyla aile hayatında güzel şeyler yaşanacağına, aile hayatında ve eğitim hayatında yaşanan sorunlardan ve sıkıntılardan alınacak destekler sayesinde kurtuluşa erileceğine inanılmaktadır.

Rüyada kıl keçisi gördüyseniz

  • Tepki vermeniz sizi artıya geçirmeyebilir.
  • Bazı konularda kendinizle veya hayatınızla ilgili sıkıntılarınız olabilir ya da rutinden sıkılmış olabilirsiniz.

Rüyada siyah kıl keçisi görüldüğünde gördüğü saygının ve sevginin artacağına, iş hayatında çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine, çalışılan işte yaşanan bir karışıklık yüzünden uğranılan haksızlığın özür dilenerek düzeltileceğine ve sevinçli ve güzel haberler alınacağına, karanlık geçen günlere güneş doğacağına, uzaktan haberler işiteceğine, tarımla uğraşanların bereketli bir dönem geçireceklerine ve kazançta artış olacağına inanılmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments