Rüya Tabirleri / alet rüyaları / Rüyada kesici aletler görmek

Rüyada kesici aletler görmek

Rüyada kesici aletler görmek kendisini Allah yoluna adayacağına, başına bir şey gelmemesi için Allah’a yalvaracağına ve her zaman şükredeceğine, gerekli ve gereksiz olarak bu dönüp dolaşıp bu işe kendisini kaptıracağına, maddi ve manevi olarak büyük kazanç elde edeceğine ve iş hayatında kazandığı deneyimleri etrafındaki insanlara aktaracağına, anne baba hayır duaları sayesinde sevilen bir kişi ile hayatın birleştirileceğine ve hayalleri süsleyen ve herkesin sahip olmak istediği bir bebeğe sahip olunacağına, gidilen yolda engellerle karşılaşılacağına alamet eder.

Rüyada kesici aletler gördüyseniz

  • Pahalı hediyeler almak veya başkalarını etkilemek için para harcamak eğilimi size bedel ödetebilir.
  • Belli plan, proje veya ilişkilerin işleyişi konusundaki gerçek fikirlerinizi ortaya çıkartmak isteyebilirsiniz.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada kesici aletle saldırıya uğramak çalışmalarının karşılıksız kalmayacağına, sonrasında sık sık yurt dışı seyahatlerine çıkacağına, rutin bir şekilde ilerleyen bir birlikteliğin yakın zaman içinde sona ereceğine, kişinin düzeninin oturacağına ve işlerinin bundan sonra kendisinin istediği yönde ilerleyeceğine, istediği ve hayal ettiği şeylere ulaşmak için gösterdiği çabanın gün geçtikçe boşa çıkacağına, zararlı bir kişi ile bağların koparılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kesici aletle kavga etmek rüya sahibi için oldukça kazançlı işler yapacağına, yaşanacak üzüntü ve stresten ötürü sağlık sorunları ile uğraşılacağına, yakın bir arkadaştan ya da bir ahbaptan destek alınacağına, eşler arasındaki mutluluğun katbekat artacağına, umutlarını kıran ve yaşama karşı isteksiz yapan problemlerinden de kurtulmasını bileceğine, ailesinin de büyük olacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments