Rüya Tabirleri / kemer rüyaları / Rüyada kemer satın almak

Rüyada kemer satın almak

Rüyada kemer satın almak çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatı yaşanacağına, problemlerin sorunsuz şekilde çözüleceğine, çok büyük başarılara kavuşacağına, mesleğinde gelebileceği en iyi noktalara geleceğine, başka sorun varsa ortadan kaldırılacağına, sorunlu bazı kişiler ile tartışacağına delalet etmektedir.

Rüyada kemer satın almak gördüyseniz

  • Seçtiğiniz alanda fark yaratmak için gereken hazırlıkları yapmanızda fayda var.
  • Özel bir macera yaşamak istiyorsanız çekingen tarafınızı geri plana yollamalısınız.

Rüyada deri kemer satın alındığında sorunlu bir dönem geçirileceğine, çok sevilen birisinden çok kötü bir haber alınacağına, anne ya da babanın bir sağlık sorunu ile uğraşmak zorunda kalacağına, umutlarının bitmesine sebep olacağına ve kişinin bunalıma düşeceğine, insanlar arasındaki saygınlığını geri kazanacağına, hiç ummadığınız bir acı ile karşılacağınıza delalet ettiği söylenir.

Rüyada pantolon kemeri satın alındıysa hayır getirecek bazı çalışmaların ortaya konulması sayesinde kötü şansın kırılacağına, evinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, çok hayırlı ve büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine ve ferahlığa kavuşacağına, silkelenip üzerindeki ağırlığı atıp rahatlayacağına, üzüntüden gülmeyi unutmuş olan gözlerinin ve yüzünün yeniden güleceğine, kendisini çalışmalarından ötürü kıskanan ve çekemeyen kişiler tarafından elini attığı işlerin baltalanacağına alamet etmektedir.

Rüyada siyah kemer satın almak hasreti çekilen bir kişiye çok yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, alınacak sevinçli haberler sayesinde bol kazançlı bir dönem geçirileceğine, yaşanan sıkıntılı durumlardan yakın bir zaman içinde kurtuluşa erileceğine, yakın bir zaman içinde alacağı kötü bir haberden ötürü büyük bir zorluk çekeceğine, hem iş hem de özel hayatında herkesten çok ileride olacağına, aşırı sevinçten ne yaptığını bilemez hale geleceğine alamettir.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments