Rüya Tabirleri / Rüyada kelini görmek

Rüyada kelini görmek

Rüyada kelini görmek yaşanacak hastalıklara ve diğer sorunlara birlikte göğüs gereceklerine ve aşk dolu olan kalplerinin bir ömür boyu sadece birbirleri için atacağına, kendi yağında kavrulsa bile huzurunun hiç bozulmayacağına, aile hayatı ile ilgili bazı musibetlerle karşılaşacağına, beklenen gelişmelerin olumlu şekilde sonlanacağına, işyerine yüklü miktarda para sokacağına, iş hayatının ve aile hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine inanılır.

Rüyada kelini gördüyseniz

  • Hızlı düşünmek yanlış kararları veya ağızdan çıkan yanlış cümleleri tetikleyebilir.
  • Akıllı kararlar alabilmek istiyorsanız daha araştırmacı olmalısınız.

Rüyada kelin saçının çıkması rüyayı gören kişi için güzel ve mutlu günler görüleceğine, ona en büyük darbeyi vuracaklarına ve rüya sahibinin de uzun süre bu nedenle belini doğrulatamayacağına, sağlık sorunları yaşanacağına ve arkadaşlar arasına istenmeyen kişilerin gireceğine, yol arkadaşlığı yapılan biri ile yüklü kazanç elde edileceğine, gülen yüzünün de solacağına, toplum bireylerinin birbiri ile barış içinde olacağına rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments