Rüya Tabirleri / kek rüyaları / Rüyada kek tarifi görmek

Rüyada kek tarifi görmek

Rüyada kek tarifi görmek eski kırgınlıkların geçmişte kalacağına, güçlü ve dimdik şekilde ayakta duracağına, yaşamının plan ve program içinde olması sayesinde kurulu bir düzeninin olacağına, beklentilerinin yerine geleceğine, saç stilini ve giyim kuşamını değiştireceğine, insanlara karşı kötü şeyler yapacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kek tarifi gördüyseniz

  • Bir ilişkinizdeki değişikliğin bedelleri olabilir.
  • Dışarıdan gelen teşvik edici ilişkilere hazır olabileceğiniz gibi, bazı kişileri bir an bile tereddüt etmeden hayatınızdan da çıkartabilirsiniz.

Rüyada kek tarifi vermek rüya sahibi kişi için şöhretli biri olunacağına ve işlerin uzun süre boyunca böyle devam edeceğine, rüyayı gören kişinin Kur’an ve Allah aşkıyla yanıp tutuşacağına, yaşama isteğine yeniden kavuşacağına, maddi ve manevi olarak büyük zararlar edeceğine, onun her zaman başında olacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının sona ermesinde çok büyük fayda sağlayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kek tarifi alındıysa hoşluğu ve mutluluğu da bulacağına, maddi kayba uğrayacağına, dikkat çekeceğine ve bu sayede iş dünyasında kısmetlerinin çoğalacağına, zevkli ve eğlenceli bir hale geleceğine, çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, bozulan sağlığın düzeleceğine delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments