Rüya Tabirleri / kedi rüyaları / Rüyada kedinin peynir yemesi

Rüyada kedinin peynir yemesi

Rüyada kedinin peynir yemesi bir sebeple eldeki bir işte zarara düşüleceğine, kara kara düşünür olacağına, istediği yola çıkacağına, fırsatları tam zamanında değerlendireceğine, aile hayatında yaşanan tatsız durumların sona ereceğine ve çok büyük bit huzur ve mutluluk duyulacağına, karşılıklı olarak fikir birliğine varılacağına tabir olunur.

Rüyada kedinin peynir yemesi gördüyseniz

  • Bazı davetler, öneriler ya da teklifler söz konusu alabilirsiniz.
  • İhtiyacınız olmayan şeyler satın alabilirsiniz.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada yavru kediye peynir vermek atılımları sayesinden adından en çok söz edilen kimse durumuna geleceğine, çok hayırlı ve helal rızıklara kavuşulacağına, yakın zaman içinde üzüntü duyulacak bazı olaylar yaşanacağına, karşısına çıkan bazı kişiler ile tartışmak zorunda kalacağına, sorunlu bir durum ile karşı karşıya kalacağına ve büyük bir hastalık yüzünden kendisini uzun bir süre kötü hissedeceğine, onun sayesinde hayatının bir anda güzelleşeceğine ve kendisinin de rahata kavuşacağına delalet eder.

Rüya alimlerine göre rüyada kediye peynir vermek rüya sahibinin aradığı çareleri bulunacağına, çok hayırlı bir kısmet ile karşılaşıp çok mutlu olunacağına, bazı kişilerle karşı karşıya geleceğine, moral olarak çökecek olan kişinin ailesi ile arasında da maddi konularda sevimsiz tartışmalar çıkacağına, kişinin zenginliğini ihtiyacı olan kimseler ile de paylaşacağına, başarılarının kalıcı olacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments