Rüya Tabirleri / et rüyaları / Rüyada kedi yavrusuna et vermek

Rüyada kedi yavrusuna et vermek

Rüyada kedi yavrusuna et vermek ettiği bütün duaların kabul olacağına, alınacak iş tekliflerini değerlendirerek başka sektörlerde de aynı başarılı çalışmaları yineleyeceğine, elinde bulunan imkânları kaybedeceğine ve ortak olarak gireceği bir işten türlü sorunlar yaşayarak çıkacağına, hayatının hep aynı düzende devam edeceğine, daha büyük kazançlar elde edileceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine işaret etmektedir.

Rüyada kedi yavrusuna et vermek gördüyseniz

  • Yardım beklemek ya da aramak zaman kaybı olabilir.
  • Evden yapılacak çalışmalar ekstra kazançlara neden olabilir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada aslan yavrusuna et yedirmek yaşamsal ihtiyaçları dışında lüks bir hayata da sahip olacağına, can ciğer olduğu kişilerle kavgalar ve küskünlükler yaşanacağına, yaşamının da düzene gireceğine, yaşlı bir kimsenin böyle bir rüya görmesi ise eceli ile vefat edeceğine, yeni bir eğitim kurumuna girileceğine, basiretinin bağlanmasından ötürü göz göre göre zarar görülecek bir işe girileceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments